O nás

Společnost INCO engineering s.r.o. vyrábí a dodává úplný sortiment strojů a zařízení pro vertikální a úklonnou dopravu v hlubinných i povrchových dolech. Další klíčovou kompetencí je modernizace starších strojů s využitím nejmodernějších technologií.

Vše od projektů po dodávku "na klíč"

Zkušený a kompetentní tým zajišťuje projektování a výrobu vlastními kapacitami. Součástí našeho portfolia je i montáž a uvedení do provozu, servis a dodávky náhradních dílů.

Důraz na inovace

Neustále rozšiřujeme a zlepšujeme sortiment našich výrobků a rozsah služeb. Jednou z našich posledních inovací je vývoj a výroba mobilního hloubícího těžního stroje, který pracuje v širokém rozmezí teplot -40 °C až +40 °C (-40 F to +104 F). Je vybavený tepelnou izolací, vytápěním, klimatizací i automatickým protipožárním systémem. Dva tyto stroje pracují úspěšně a spolehlivě druhým rokem v důlní společnosti EuroChem-VolgaKalij. 

Pokročilé technologie - vysoká míra bezpečnosti a provozní spolehlivosti

Globální OEM Partnerství se společností Rockwell Automation přináší našim zákazníkům přístup k nejnovějším produktům automatizace a globální servis. Používáme frekvenční měniče PowerFlex 750, vyspělé měniče PowerFlex 700AFE s řízeným usměrňovačem a rovněž nejmodernější řadu vysokonapěťových měničů řady PowerFlex 7000. Pro řízení a zabezpečení těžních strojů je plně využíváno řídících systémů CompactLogix 1769-L33ER vzájemně komunikujících po Ethernetové síti  za použití protokolu Common Industrial Protocol (CIP). Množství kabelů je významně redukováno důslednou aplikací systému distribuovaných vstupů a výstupů.

Naše sofistikované elektrohydraulické brzdové systémy řady Reprimatic® a Frenomatic® zajišťují elektronické řízení brzdné síly ve všech provozních režimech a jsou vybaveny systémem identifikace polarity a velikosti zatížení stroje v každém okamžiku provozu. Pojistná brzda je tvořena třemi až čtyřmi zcela nezávislými okruhy. Proces pojistného brzdění probíhá s použitím jednoho z nich, je elektronicky řízen a jeho průběh je důkladně a nepřetržitě kontrolován. Na základě těchto kontrol je systém připraven neprodleně aktivovat další z nezávislých okruhů. Všechny naše brzdové systémy jsou vybaveny rozsáhlým systémem zabezpečení, který bdí nad bezpečností v každé vteřině bez ohledu na aktuální provozní režim.

A konečně tradiční preciznost designu a výroby mechanické části našich strojů činí v kombinaci s předchozím z každého našeho stroje harmonicky vyvážený celek, vyznačující se vysokou technologickou úrovní a poskytující všem našim zákazníkům nejvyšší míru bezpečnosti a provozní spolehlivosti.

 

 

 

 

 

Katalog ke stažení

Kontakt

INCO engineering, s.r.o.
Sokolovská 131/86
186 00 Praha 8